Nuty: Nuty

Miniatury dla dzieci na akordeon solo i duet akordeonowy cz. 2 - Krzysztof Naklicki

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór krótkich miniatur Krzysztofa Naklickiego w prostym opracowaniu na akordeon solo i duet akordeonowy, dla początkujących wykonawców, szczególnie dzieci rozpoczynających swoją przygodę z akordeonem.Spis utworów: RozmowaIdzie żółwKangurekNaprawa zepsutego rowerkaPrzejażdżkaPowiew wiatru (akordeon 1)Powiew wiatru (duet)Marsz olbrzymów (duet)Marsz olbrzymów (akordeon 1)BoogieChorał i PrestoInwencja (duet)WalcToccatina 3   Tytuł: Miniatury dla dzieci, część 2Autor: Krzysztof NaklickiStopień trudności: dla początkującychInstrument: akordeonNotacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Pracownia Muzyczna GISFormat: 20 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801558121 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

B. Popiski - Miniatury dla kotka
AN Ba Krzysztof ″Dreams″ CD
JBL Duet II zestaw głośników komputerowych (czarne)
AN Ba Krzysztof ″Wojny gitarowe 2009″ + CD
Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Dalbergia Duo jest jedynym polskim żeńskim duetem perkusyjnym (marimbowym). Duet założony w 2017 roku ma już na swoim koncie sukcesy o skali międzynarodowej.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl