Nuty: jazz nauka gry na gitarze

Mike Christiansen: Complete Jazz Guitar Method - szkoła gry na gitarze elektrycznej (+ audio video online)

161 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja skierowana zarówno do początkujących muzyków jazzowych jak i tych, którzy o jazzie chcą po prostu wiedzieć więcej!!! Zaczynając od kadencji poprzez prowadzenie głosów, aż do solówek. Krok po kroku nauczysz się narzędzi niezbędnych do grania na gitarze jazzowej. Książka jest łatwa do zrozumienia i zawiera setki świetnie brzmiących przykładów, które można wykorzystać jako punkt wyjściowy jazzowych standardów jak i we własnych kompozycjach. Niezależnie od tego, czy lubisz tradycyjny jazz czy fusion, ta książka ma wszystko. W notacji nutowej i tabulaturze. Dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Complete Jazz Guitar MethodAutor: Mike ChristianseStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaWydawnictwo: Mel BayFormat: 256 str, A4, miękka oprawa, kod audio video onlineJęzyk wydania: angielski ISBN: 9780786632633 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Harrison Mark - Contemporary jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Harrison Mark - Smooth jazz piano. The complete guide (+CD)
Thomastik D4 (676674) Struna do gitary elektrycznej George Benson Jazz Guitar D4 .031
Thomastik G3 (676673) Struna do gitary elektrycznej George Benson Jazz Guitar G3 .021
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl