Nuty: programy komputerowe


Mijusic TrójdĽwięki / D7 HOME - program do nauki kształcenia słuchu i teorii muzyki

199 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]Co to jest Mijusic TrójdĽwięki / D7?
Mijusic TrójdĽwięki / D7 to multimedialny przewodnik wprowadzający w świat brzmień akordów. Multimedialna prezentacja przedstawia zasady budowy trójdĽwięków i dominanty septymowej. Poznajemy różnice pomiędzy akordami durowymi, molowymi, zmniejszonymi i zwiększonymi oraz różnymi formami dominanty. Uczymy się rozpoznawać różnice w brzmieniach prezentowanych akordów. Stopień przyswojenia wiedzy możemy na bieżąco sprawdzać w testach merytorycznych oraz brzmieniowych.
Co zawiera?
Program zawiera 15 lekcji podzielonych na dwie części tematyczne: trójdĽwięki oraz dominanta. Wykłady przedzielone są testami sprawdzającymi stopień przyswojenia wiedzy oraz zadaniami słuchowymi. Całość kończy test rozpoznawania wszystkich poznanych akordów dostępnych w trybie, do wyboru, edukacyjnym lub konkursowym. Przykłady dĽwiękowe zostały nagrane w studio na akustycznym fortepianie.
Dla kogo?
Materiał zawarty skierowany jest do uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. Z uwagi na metodyczne i niezwykle przejrzyste prezentacje treści merytorycznych program może stanowić bazę wiedzy dla wszystkich amatorów chcących poszerzyć bądĽ usystematyzować wiedzę z teorii muzyki.
Program w wersji licencyjnej HOME oraz OEM przeznaczony jest do użytkownika domowego. Dla szkół oraz innych placówek oświatowych bądĽ dydaktycznych, publicznych oraz komercyjnych, skierowana jest licencja EDU.
Wersja pudełkowa dla użytkowników indywidualnych

zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
EarMaster Pro 5 program komputerowy
AN Maseli Bernard ″Going Home. Dziesi miniatur na wibrafon solo″ ksika
Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Formy muzyki kameralnej  - Forma Sonatowa

Formy muzyki kameralnej - Forma Sonatowa

Początków formy sonatowej można doszukiwać się w epoce baroku. Istotnym elementem dla rozwoju muzyki kameralnej jest powstanie sonaty triowej i solowej z basso continuo.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl