Nuty: programy komputerowe

Mijusic Gamy Skale Tonacje Kadencje HOME - program do nauki kształcenia słuchu i teorii muzyki

169 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Co to jest?Najnowszy tytuł z pakiet edukacyjnego Mijusic jest multimedialnym przewodnikiem po bogatym świecie skal, gam, tonacji i kadencji. Przedstawia ich budowę, pochodzenie oraz przykłady zastosowań. Prezentacje przedzielone są testami z wiedzy teoretycznej. Testy odsłuchowe umożliwiają ćwiczenie rozróżniania gamy durowej od molowej, harmonicznej od melodycznej, a także skali góralskiej od cygańskiej, kadencji zawieszonej od zwodniczej i wielu innych elementów muzycznych. Poznajemy definicje pentatoniki, skali, gam pokrewnych i innych zagadnień.Co zawiera?Program zawiera 14 lekcji podzielonych na sekcje tematyczne i zawierających wykłady multimedialne oraz testy teoretyczne i odsłuchowe. Ćwiczenia odsłuchowe mają możliwość ustalenia poziomu trudności zadań oraz ilości rozpoznawanych przykładów.Dla kogo?Materiał zawarty skierowany jest do uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. Z uwagi na metodyczne i niezwykle przejrzyste prezentacje treści merytorycznych program może stanowić bazę wiedzy dla wszystkich amatorów chcących poszerzyć bądź usystematyzować wiedzę z teorii muzyki.Program w wersji licencyjnej HOME oraz OEM przeznaczony jest do użytkownika domowego. Dla szkół oraz innych placówek oświatowych bądź dydaktycznych, publicznych oraz komercyjnych, skierowana jest licencja EDU.Wersja pudełkowa dla użytkowników indywidualnych zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
EarMaster Pro 5 program komputerowy
AN Maseli Bernard ″Going Home. Dziesi miniatur na wibrafon solo″ ksika
Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl