Nuty: historia muzyki

Miejsca muzyki. Perspektywa interdyscyplinarna - Magdalena Parus-Jankowska, Szymon Nożyński

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Miejsca muzyki. Perspektywa interdyscyplinarna' to publikacja, która jest próbą wielopłaszczyznowego spojrzenia na muzykę i miejsca jest występowania. Spojrzenie takie jest możliwe dzięki spotkaniu się badaczy z różnych środowisk, z różnymi upodobaniami, dla których wspólnym mianownikiem jest 'dźwięk'. Spis treści: Słowo wstępne - Magdalena Parus, Szymon Nożyński,  MIEJSCA MUZYKI Dźwięk i muzyka myślane ponowocześnie - Filip Szałasek, Piękne maszyny nienawiści. Efekt „industrialności” w muzyce popularnej - Andrzej JuszczykRory Gallagher – artysta transgraniczny - Andrzej DorobekMuzyka: mowa i milczenie w poezji Zbigniewa Herberta - Tadeusz KobierzyckiNa żywo, ale w domu. Koncerty - nażywość i teleobecność - Szymon NożyńskiKultura danych. Big data jako jedna z przestrzeni muzyki - Ewelina Dziwak  MUZYKA MIEJSCA Kosmologiczne, antropologiczne i soteriologiczne aspekty dźwięku w nowej duchowości. Tekstualno-językowe spojrzenie na praktykę masaży dźwiękiem mis tybetańskich - Paweł ZaborowskiAudiosfera cyberprzestrzeni - Barbara CyrekMuzycy ulicy w pejzażu dźwiękowym Parku Kulturowego Stare Miasto w Krakowie - Katarzyna BiesagaMuzyka w procesach asymilacyjnych polskiej emigracji - Joanna Dukalska-HermutO piłce nożnej w kontekście muzyki - Magdalena ParusRóża czerwono, biało kwitnie bez Muzyczne inspiracje dla tworzenia kibicowskich przyśpiewek stadionowych - Mariusz JanikRola nauczyciela muzyki w kształtowaniu umiejętności pracy i zarządzania czasem - Maria Katarzyna Grzegorzewska   Tytuł: Miejsca muzyki. Perspektywa interdyscyplinarnaAutor: Magdalena Parus-Jankowska, Szymon NożyńskiStopień trudności: Instrument: -Notacja muzyczna: -Wydawnictwo: Katedra Wydawnictwo NaukoweFormat: 324 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788366107090 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 1
Musoneo Miksowanie muzyki Hip Hop - kurs video PL, wersja elektroniczna
4 Festiwal Muzyki Filmowej - dzień drugi - videoreportaż

4 Festiwal Muzyki Filmowej - dzień drugi - videoreportaż

Reportaż z koncertu Distant Worlds: music from FINAL FANTASY | Wiedżmin 2, wywiady z Joe Hisaishim, Masashi Hamauzu, Adamem Skorupą i Krzysztofem Wierzynkiewiczem, Magdaleną Miśką - Jackowską, Andrzejem Młynarczykiem

Szymon Klima

Szymon Klima

Szymon Klima urodził się 18 grudnia 1984 roku w Krakowie. Naukę gry na klarnecie rozpoczął w wieku ośmiu lat. Jako dziesięciolatek zaproszony został przez amerykańskiego jazzmana Brada Terry’ego do udziału w koncercie II Międzynarodowego Festiwalu Klarnetowego w Piwnicy pod Baranami w Krakowie.

Szymon Jabłoński

Szymon Jabłoński

Szymon Jabłoński – akordeon

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl