Nuty: nuty na fortepian

Michał Kleofas Ogiński: Pięć tańców na fortepian

18 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Michał Kleofas Ogiński z Retowa, książę to polski kompozytor oraz teoretyk muzyki, pamiętnikarz, pisarz polityczny. Publikacja zawiera tańce jego kompozycji. Nuty na fortepian dla średnio-zaawansowanych. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Ogiński Michał Kleofas - Kadryl I f-mollOgiński Michał Kleofas - Kadryl II F-durOgiński Michał Kleofas - Tempo di menuettoOgiński Michał Kleofas - Walc I D-durOgiński Michał Kleofas - Walc II C-dur Tytuł: Pięć tańców na fortepianAutor: Michał Kleofas OgińskiInstrument: fortepianStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 16 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 8322417225 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
Crate FW15 wzmacniacz gitarowy kombo
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl