Nuty: Nuty

Michael Nyman: The Piano Concerto for Two Pianos - nuty na dwa fortepiany

134 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera 'Koncert fortepianowy' w całości oparty na materiale wybranym ze ścieżki filmowej do filmu Jane Campion 'Fortepian'. Jest to wersja zaaranżowana na dwa fortepiany, w której drugi fortepian redukuje rolę akompaniamentu orkiestrowego z oryginalnej wersji koncertu na jeden fortepian.   Tytuł: Michael Nyman: The Piano Concerto for Two Pianos Autor: Michael Nyman Stopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Chester MusicFormat: 96 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781785582851 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Nyman Michael - The piano collection
Nord Piano 88 stage piano
Tonag Nyman kalafonia kontrabasowa
PWM Jackson Michael - Really easy piano
Marcin Sompoliński

Marcin Sompoliński

Od roku 2008 jest stałym dyrygentem niemieckiej orkiestry Concerto Brandenburg specjalizującej się w wykonawstwie muzyki klasycznej na instrumentach historycznych.

Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

Festiwale muzyczne przeżywają złoty okres. Jest ich z roku na rok coraz więcej i przyciągają zarówno tłumy melomanów, wiernych fanów podążających za swoimi idolami, jak i ludzi pragnących po prostu spędzić ciekawie parę dni z przyjaciółmi. Heineken Open’er dwa lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl