Nuty: Nuty

Metallica. Kompletna ilustrowana historia zespołu - Martin Popoff

130 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Metallica to zespół założony w 1981 roku i jest najlepiej sprzedającym się zespołem w całej historii rocka. Książka, która zostaje oddana w Wasze ręce to pierwsza, pełna ilustrowana historia zespołu z pełną dyskografią oraz rozmowami znanych dziennikarzy muzycnych - Richard Bienstock, Daniel Bukszpan, Neil Daniels, Andrew Earles, Gary Graff, Jean Uhelszki oraz Mick Wall - na temat zespołu i ich twórczości.Znajdują się tu również historie związane z założeniem zespołu, tragediami, tryumfami, nagraniami, zmianami osobowymi i trasami. No i podstawa tej książki czyli ponad 300 fotografii z występów na żywo oraz plakatów z koncertów, ogłoszeń, koszulek upamiętniających trasy koncertowe, wejściówek na backstage, odcinków kontrolnych biletów i wiele innych.   Tytuł: Metallica. Kompletna ilustrowana historia zespołuAutor: Martin Popoff Stopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: KagraFormat: 192 str., twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788363785079 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Metallica - The best of. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 1
AN Polskie Karaoke vol. 1 DVD
„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

Ostatni, 12. tom „Encyklopedii Muzycznej PWM” trafił do sprzedaży 12 lutego br. Tym samym zamknięta zostaje 33-letnia historia jednego z najbardziej ambitnych przedsięwzięć Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Uwertura dobiegła końca, kurtyna idzie w górę, słychać jasny, kobiecy głos, wydobywający się z postaci, której kostium ma dać nam obraz bohatera.

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

Dla tych wszystkich melomanów, dla których historia muzyki rozpoczyna się od Jana Sebastiana Bacha, mamy dwie wiadomości: jedną – bardzo dobrą, drugą – też dobrą, choć może nienajlepszą.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl