Nuty: Nuty

Metallica. Historie największych utworów - Chris Ingham

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Matallica to niezaprzeczalnie największy metalowy zespół na świecie, od wielu lat gra tak samo bezwstydnie głośno i energicznie. Książka ta zawiera opis najlepszych nagrań Metalliki, biografię autora piosenek Jamesa Hetfielda, pozamuzyczne elementy życia  i pasje wszystkich członków zespołu oraz ocenę wkładu basisty Cliffa Burtona. Poza tym znajdują się tu również anegdoty z sesji nagraniowych, ciekawostki dotyczące tekstów i okładek albumów i wiele więcej.   Tytuł: Metallica. Historie największych utworówAutor: Chris InghamStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: In RockFormat: 192 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788360157671 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Metallica - The best of. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
Toontrack EZX Rock Solid biblioteka brzmie [EZdrummer, Superior Drummer] stworzona przez Randy′ego Stauba [Metallica, Mtley Cre, Nickelback], bbny nagrane w Warehouse Studio, w zestawie pliki MIDI z podziaami
PWM Thomys Alojzy - Miniatury w różnych stylach. 10 utworów na saksofon altowy (Es) z fortepianem (+ partia saksofonu)
Meinl MSB1-CA Chris Adler Stick Bag pokrowiec na paki perkusyjne
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

W ciepły sierpniowy sobotni wieczór w Sali koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu zgromadzili się melomani nie tylko z Polski, ale także ze świata. Wszyscy od dawna wyczekiwali występu swoich ulubionych gwiazd z największych scen operowych – Aleksandry Kurzak oraz Roberto Alagna, więc wiel

Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl