Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Metal Lead Guitar - Primer - Troy Stetina

126 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jest to wstęp do nauki gry na gitarze w stylu metal. Nauka techniki, teorii oraz koncepcji muzycznych. Znajdziemy tutaj zagrywki, riffy oraz elektryzujące solówki. Zapis w nutach oraz tabie. Do książki dołączona jest płyta CD z akompaniamentem. Tytuł: Metal Lead Guitar - PrimerAutor: Troy StetinaStopień trudności: dla początkujących, średniozaawansowanychInstrument: gitara, Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 48 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielski ISBN: 9780793510979 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nord Lead A1 syntezator
Vox amPhones Lead wzmacniacz suchawkowy
Fender Player LEAD II MN BLK gitara elektryczna
Joyo JA-03 Lead - wzmacniacz suchawkowy
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl