Nuty: nuty na akordeon

Melodie Paryża - francuskie melodie - Stanisław Wiśniewski - nuty na akordeon

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 13 utworów - melodii paryskich - w opracowaniu Stanisława Wiśniewskiego na akordeon.Spis utworów: LES PONTS DE PARIS - PARYSKIE MOSTY, EXCENTRIQUE - DZIWAK, BON MATIN - DOBRY PORANEK, SUR LES VAGUES DE LOAIRE - NA FALACH LOARY, PARISIENNE A TIROL - PARYŻANKA W TYROLU, LES PAPILLONS DE NUIT - NOCNE MOTYLE, JONGLEUR - ŻONGLER, ROMANCE DANS LA NUIT - NOCNY ROMANS, A LA BONHEURE - NA SZCZĘŚCIE, SISI, METRO, GARE DU NORD - DWORZEC PÓŁNOCNY, UN COWBOY A PARIS - KOWBOJ W PARYŻU   Tytuł: Musette de ParisAutor: (opracowanie) Stanisław WiśniewskiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: akordeonNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: MarcusFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: M801512147 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Fedyczkowski Jzef - Melodie wiata w atwym ukadzie na akordeon
AN Melodie ludowe na Bum Bum Rurki
PWM Moniuszko Stanisław - Najpiękniejszy Moniuszko na fortepian
AN Drodowski Mirosaw ″Gitara z tabulatur Blues & Boogie″ ksika
"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

AKORDEON

AKORDEON

Instrument ten, choć rzadko pojawiający się w składzie orkiestry, jest głęboko zakorzeniony w muzyce ludowej całego świata. Należy on do grupy aerofonów...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl