Nuty: nuty na gitarę

Mirosław Drożdżowski: Melodie ludowe na fortepian w opracowaniu na gitarę klasyczną (+ płyta CD) - nuty na gitarę z fortepianem

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja należy do cyklu polskich melodii ludowych, które melodycznie nie zostały zmienione. Lutosławski skupił się głównie na harmonii, akompaniamencie oraz dopracowaniu wstępów i zakończeń utworów. Mirosław Drożdżowski udostępnił klasyczne melodie ludowe dla szerokiego grona gitarzystów, szczególnie najmłodszych. Do książki dołączona jest płyta CD, na której zawarte zostały utwory ze zbioru w wykonaniu Marka Ulańskiego.   Tytuł: Melodie ludowe na fortepian w opracowaniu na gitarę klasycznąAutor: Mirosław DrożdżowskiStopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 20 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788362030507 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Melodie ludowe na Bum Bum Rurki
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
PWM Lutosławski Witold - Najpiękniejszy Lutosławski na fortepian
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl