Nuty: Nuty na Bum Bum Rurki

Melodie Ludowe na Bum Bum Rurki - Jerzy Zając - płyta CD

27 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana płyta zawiera podkłady muzyczne do melodii ludowych jako akompaniament dla grających na Bum Bum Rurkach lub innych instrumentach, a także dla wokalistów.Spis utworów: CebulkaCzerwone jagodyHej, bystra wodaHej, góralHej, idem w lasHej, od Krakowa jadęHej, żeglujże żeglarzuIdzie dyscJare konieKrakowiaczek jedenNa Wawel, na WawelPopod turnieTańcowali zbójnicyTańcowała ryba z rakiemTramblankaUciekła mi przepióreczkaWele wele wetkaZa góramiZasiali górale Szukasz Bum Bum Rurek? Wszystkie zestawy znajdziesz w naszym partnerskim sklepie >>> gitaraibas.pl Tytuł:  Melodie Ludowe na Bum Bum RurkiAutor: (aranżacja) Jerzy ZającStopień trudności: dla początkującychInstrument: Bum Bum Rurki Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Boomwhackers Format: CDJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Melodie ludowe na Bum Bum Rurki
AN Piotrowski Jerzy ″Szkoa na perkusj″ ksika + CD
PWM Lutosławski Witold - Najpiękniejszy Lutosławski na fortepian
PWM Fedyczkowski Jzef - Melodie wiata w atwym ukadzie na akordeon
JERZY MAKSYMIUK

JERZY MAKSYMIUK

Jerzy Maksymiuk urodził się w Grodnie. Studia muzyczne zwieńczyły trzy dyplomy: z pianistyki (klasa Jerzego Lefelda), kompozycji (klasa Piotra Perkowskiego) i dyrygentury (klasa Bogusława Madeya).

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl