Nuty: Nuty

Mauricio Kagel: Phantasiestuck fur Flote und Klavier - nuty na flet poprzeczny i fortepian

154 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Mauricio Kagel - argentyńsko-niemiecki kompozytor, dyrygent, librecista i reżyser. Publikacja zawiera utwór jego kompozycji w opracowaniu na flet poprzeczny i fortepian. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Phantasiestuck fur Flote und KlavierAutor: Mauricio KagelInstrument: flet poprzeczny, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychWydawnictwo: Peters EditonFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: francuskiISBN: 9790014070526 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
JMICHAEL FL 250 flet poprzeczny
BSX Statyw Flet poprzeczny
Arnolds&Sons AFL-210E flet poprzeczny
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl