Nuty: nuty na saksofon

Maurice Pauwels - Serenade na saksofon altowy lub tenorowy i fortepian

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera utwór M.Pauwels'a - "Serenade" w opracowaniu na saksofon altowy i akompaniament fortepianowy, przeznaczony dla średniozaawansowanych muzyków.   Tytuł: Serenade Autor: M.Pauwels  Stopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: saksofon altowy, fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Editions AndelFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: SAXO90 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Leblanc Etui na stroiki Reed Guard Saksofon altowy/Klarnet altowy
Yamaha YAS 475 saksofon altowy z futerałem
Stewart Ellis SE-710-N saksofon altowy Es, niklowany (z futeraem)
Arnolds&Sons AAS 110 saksofon altowy
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Maurice Ravel

Maurice Ravel

Francuski kompozytor, który wpłynął w ogromnym stopniu na muzykę XX wieku. Często porównywany jest do Debussy'ego, jednak należy podkreślić, że dzieła Ravela nie charakteryzuje tak typowa dla Debussy'ego...

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl