Nuty: Nuty

Mateusz Sawczyn: Jaki to taniec? - atlas dla dzieci

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka opisuje 60 bardziej i mniej znanych tańców świata. Przedstawia charakterystykę i historię każdego z nich, omawia występowanie, liczne ciekawostki i zawiera mnóstwo zdjęć. Dzięki atlasowi rozpoznasz m.in. paso doble, hakę czy taniec wirujących derwiszy. Tytuł: Jaki to taniec? - atlas dla dzieciAutor: Mateusz SawczynWydawnictwo: SBMFormat: 128 str., 16.5 x 24.0 cm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788382223279 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Atlas Hyper 1.5 kabel głośnikowy (para) 2 x 2m, złącza Atlas
Atlas Element interkonekt audio
Ludwig LAS36MBS Atlas statyw amany pod talerze
Ludwig LAS26CS Atlas statyw prosty pod talerze
Polonez

Polonez

Ten dostojny taniec rozpoczynający i kończący niegdyś ważne uroczystości, bale, a obecnie studniówki swój początek zawdzięcza tańcu ludowemu...

Muzyka a taniec

Muzyka a taniec

To prawda, że muzyka nie potrafi opisać otaczającej nas rzeczywistości tak wiernie jak literatura, film, fotografia, czy malarstwo. Ale też rzadko bywa przegadana jak niektóre powieści, czy banalna jak kiepskie kino. Za to potrafi opowiedzieć o sprawach bardziej ulotnych...

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl