Nuty: Nuty

Mateusz Sawczyn: Jaki to instrument? - atlas dla dzieci

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Atlasy dla dzieci przedstawia światowej sławy budowle oraz najciekawsze instrumenty muzyczne. Z tą książką poznasz historię, definicje, przykłady i cechy przedstawionych obiektów i przedmiotów. Znajdziesz tu także mnóstwo ciekawostek i kolorowych ilustracji. Tytuł: Jaki to instrument ? - atlas dla dzieciAutor: Mateusz SawczynWydawnictwo: SBMFormat: 128 str., 16.5 x 24.0 cm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788382222685 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Atlas Hyper 1.5 kabel głośnikowy (para) 2 x 2m, złącza Atlas
Atlas Element interkonekt audio
Ludwig LAS36MBS Atlas statyw amany pod talerze
Ludwig LAS26CS Atlas statyw prosty pod talerze
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Flażolet (irish whistle)

Flażolet (irish whistle)

Instrument dęty z sześcioma otworami podobny do fletu prostego, w Polsce występujący również pod nazwą "flecik polski". Instrument pochodzi z XVI-wiecznej Francji, a jego różne odmiany również z Anglii i Niemiec. W XVIII i XIV wieku uzyskał ogromną popularność również w naszym kraju.

HARFA

HARFA

Harfa to najprawdopodobniej najstarszy instrument szarpany, który mógł istnieć już 3000 lat p. n. e. Już w Starożytnej Grecji oraz Rzymie był to instrument o niesamowitej sławie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl