Nuty: Nuty

Materiały pomocnicze dla nauczycieli kształcenia słuchu z audycjami muzycznymi - Urszula Cebula, Aleksandra Dudek, Izabela Olma, Anna Pawelec, Mariusz

23 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Materiały pomocnicze dla nauczycieli kształcenia słuchu z audycjami muzycznymi' to publikacja stworzona z myślą o nauczycielach prowadzących przedmiot 'Kształcenie słuchu z audycjami muzycznymi'. Znajdują się tu między innymi informacje dotyczące koncepcji nauczania przedmiotu oraz wybranych zagadnień metodyki - postrzegania i wyrażania metrum i rytmu, rozwijania aktywności twórczej ucznia, łączenia elementów kształcenia słuchu i audycji muzycznych i innych.   Tytuł: Materiały pomocnicze dla nauczycieli kształcenia słuchu z audycjami muzycznymiAutor: Urszula Cebula, Aleksandra Dudek, Izabela Olma, Anna Pawelec, Mariusz Tokarski, Danuta Anna Wilczak Stopień trudności: dla nauczycieliInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: CEAFormat: 115 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788362156108 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
AN Goliski Ryszard ″wiczenia pomocnicze do nauki gry na skrzypcach″
Avid Pro Tools 10 (ET) program komputerowy, wersja edukacyjna dla nauczycieli
Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Lutnik Rajba

Lutnik Rajba

Uczniowie na instrumentach z naszej pracowni zajmują miejsca oraz wyróżnienia na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Pracownia współpracuje z wieloma szkołami muzycznymi i muzykami zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Giacomo Puccini

Giacomo Puccini

Urodzony w 1858 roku w Lukce ten pochodził z rodziny z muzycznymi tradycjami. Jego przodkowie byli organistami oraz dyrygentami w kaplicy kościoła Św. Marcina w jego rodzinnym mieście.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl