Nuty: seria master session

Master Session - Steve Lukather - szkoła gry na gitarze elektrycznej (DVD)

60 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Szkoła gry na gitarze elektrycznej prowadzona przez samego Steva Lukathera - prawdziwego amerykańskiego herosa gitary elektrycznej! Na niniejszej płycie, ten wybitny gitarzysta wprowadzi Cię krok po kroku w tajniki swojej gry. Nauczysz się zagrywek, solówek oraz poznasz techniki stosowane przez mistrza na dziesiątkach jego nagrań. Do DVD dołączona jest 24 stronicowa książeczka z przykładami zapisanymi w nutach oraz tabulaturze. Tytuł: Master Session: Steve LukatherAutor: Steve LukatherStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara elektrycznaSeria: master sessionWydawnictwo: Omnibus MediaFormat: DVD, Region 0Język wydania: angielski ISBN: 9781844497836 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ibanez EP 10 BP Euphoria Steve Vai gitara elektroakustyczna + case
Ibanez JEM 70 SFG Steve Vai gitara elektryczna
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl