Nuty: nauka gry na skrzypcach

Mary Cohen: Violin Technique in Practice - codzienne ćwiczenia na skrzypce

104 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera innowacyjny podręcznik do gry na skrzypcach z ćwiczeniami. To innowacyjne podejście do techniki skrzypcowej autorstwa Mary Cohen zawiera zwięzłe ćwiczenia ułożone w zestawy, które obejmują wszystkie aspekty techniki wraz z poradami autora, który przeprowadza cię przez książkę jako osobisty trener. Wydanie powstało z myślą o zaawansowanych uczniach, nauczycielach i profesjonalnych graczach, chociaż wczesne zestawy są również idealne do użytku z uczniami na poziomie średnio zaawansowanym.  Tytuł: Violin Technique in PracticeAutor: Mary CohenStopień trudności: dla średnio zaawansowanych, zaawansowanychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Faber MusicFormat: 80 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski, niemieckiISBN: 9780571541577 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
Yamaha YSV 104 RD Silent Violin skrzypce elektryczne (Red / czerwone)
Verona Violin FT-V31 4/4 skrzypce Custom Grande II (komplet - smyczek, futerał)
Verona Violin FT-V11 1/2 skrzypce Student (komplet - smyczek, futerał)
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl