Nuty: nauka gry na skrzypcach

Mary Cohen: Nifty Shifts for Violin - ćwiczenia na zmiany pozycji - nuty na skrzypce

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera ćwiczenia na skrzypce pomagające w nauce zmian pozycji. Wydanie zawiera wiele dobrze znanych melodii i wskazówek technicznych – w tym użycie palca „prowadzącego”, strategie przygotowania, fragmenty melodyczne do gry w różnych tonacjach i pozycjach oraz ze słuchu – są też przydatne ćwiczenia techniczne w formie „fingerobics ' i 'glisserobics', pomagając graczowi rozwinąć te nowe umiejętności. Nuty dla początkujących muzyków. Tytuł: Nifty Shifts for Violin - ćwiczenia na zmiany pozycjiAutor: Mary CohenStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Faber MusicFormat: 16 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski, niemieckiISBN: 9780571521876 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Huws Jones Edward - Violin Star vol. 1 (utwory na skrzypce + CD)
PWM Huws Jones Edward - Violin Star vol. 2 (utwory na skrzypce + CD)
PWM Huws Jones Edward - Violin Star vol. 3 (utwory na skrzypce + CD)
PWM Violin play-along: Great Themes (muzyka filmowa na skrzypce + CD)
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Pieśni F.Chopina

Pieśni F.Chopina

Pieśni w twórczości Chopina nie zajmują zbyt ważnej pozycji, stanowią raczej jej margines. Często powstawały podczas spotkań towarzyskich, kiedy to kompozytor improwizował na poczekaniu różne utwory...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl