Nuty: Nuty

Marta Ptaszyńska: Elegia in memoriam John Paul II - nuty na altówkę solo

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Elegia" na altówkę solo napisana jest dla Michaela Halla, znanego amerykańskiego altowiolisty. Utwór, dedykowany pamięci Jana Pawła II, bazuje na pochodzącej z Islandii ludowej pieśni religijnej z IX wieku. Utwór mimo żałobnego charakteru muzyki pozostaje żywy i pełen kontrastujących barw. Nuty na altówkę solo, dla srednio-zaawansowanych. Tytuł: Elegia in memoriam John Paul II na altówkę soloAutor: Marta PtaszyńskaNotacja muzyczna: zapis nutowyInstrument: altówkaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychWydawnictwo: PWMFormat: A4, oprawa miękkaISBN: 9790274007331 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Brzoza Marta ″Ukuldy, zbir kold i pastoraek na ukulele″ ksika
PWM Ptaszyska Marta - ABC perkusisty
Miguel Esteva Marta gitara klasyczna 4/4
Miguel Esteva Marta gitara klasyczna 3/4
Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z odpowiedziami artystów na pytania przesłane przez nasz portal. Wywiad dotyczy pierwszego polskiego nagrania kompletu 44 duetów na dwoje skrzypiec Béli Bartóka i Serenady na dwoje skrzypiec i altówkę Zoltána Kodálya.

Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

Bartosz Koziak

Bartosz Koziak

Bartosz Koziak jest zwycięzcą III Międzynarodowego Konkursu Wiolonczelowego im. Witolda Lutosławskiego w 2001 r. w Warszawie, zdobywcą II-ich nagród na konkursach w Tongyeong „Isang Yun in Memoriam” (Korea) i Kijowie...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl