Nuty: nauka gry na skrzypcach

Mark Wood: Electrify Your Strings - Improvisational Violin Method (+ audio online) - podręcznik do nauki improwizacji na skrzypce

130 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera wyjątkowy podręcznik do nauki improwizacji na skrzypce. Dzięki instrukcjom prosto ze słynnego programu edukacji muzycznej Marka Wooda dowiesz się o improwizacji partii solowych, nowoczesnych technikach smyczkowych, graniu w zespole, kupowaniu sprzętu elektrycznego i nie tylko. Ponadto w książce znajdziesz cenne informacje nie tylko dla uczniów, ale także dla nauczycieli instrumentów smyczkowych, dzięki którym będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prowadzenia szkolnej orkiestry smyczkowej. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Tytuł: Electrify Your Strings - Improvisational Violin Method (+ audio online)Autor: Mark WoodStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Cherry Lane Music CompanyFormat: 104 stron, A4, oprawa miękka + kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781575607436 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dorfler Violin Bow 9A 4/4 smyczek do skrzypiec - drewno brazylijskie / nowe srebro
Steinberg Cubase 7 program komputerowy (darmowy update do wersji Pro 8 online)
ProMark Forward 5B Hickory Wood Tip paki perkusyjne
Steinberg Cubase Artist 7 program komputerowy (darmowy update do wersji 8 online)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl