Nuty: nauka gry na perkusji

Mark Colenburg: The Beat Matrix Unlocked (+ audio i video online) - szkoła gry na perkusji w stylach hip-hop, R&B i pop dla średniozaawansowanych

125 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik gry na perkusji, którego autorem jest słynny perkusista, Mark Colenburg, przeznaczony dla osób mających już pewne doświadczenie w grze na perkusji. W książce autor opowiada o grze na perkusji, głównie w stylu hip-hop, przy okazji przedstawiając wiele koncepcji związanych z rytmami oraz wykorzystaniem perkusji w stylach hip-hop, R&B oraz pop. Autor porusza także wiele aspektów związanych z techniką gry na perkusji, kreatywnością oraz improwizacją. W cenie książki jest dostęp do materiałów audio i video na stronie wydawcy uzupełniających tą książkę. Tytuł: The Beat Matrix Unlocked Autor: Mark Colenburg Stopień trudności: Instrument: perkusja Wydawnictwo: Hudson Music Format: 104 str, 229x305mm, miękka oprawa Język wydania: angielski ISBN: 9781540013965 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Kramer Electronics VS-6EII 4x4 Video & Audio Matrix Switcher
Cameo MATRIX PANEL 10 W RGB - 5 x 5 RGB LED Matrix Panel z pojedynczymi diodami
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Mikołaj Stroiński - kompozytor

Mikołaj Stroiński - kompozytor

Obok komponowania muzyki telewizyjnej i filmowej Mikołaj Stroiński z sukcesami komponuje ścieżki do popularnych gier video. Ostatnim, znaczącym projektem, jest muzyka do trzeciej części sagi o Wiedźminie – „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl