Nuty: piosenki dla dzieci

Maria Zofia Tomaszewska, Joanna Węglarz: Mruczący kotek (+ 2 płyty CD) - scenariusze zajęć relaksacyjnych dla przedszkolaków

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja przygotowana przez psychologa klinicznego i socjoterapeutę oraz nauczyciela muzyki i rytmiki. Dołączone płyty zawierają:płyty CD 1 - autorskie piosenki, utwory instrumentalne i nagrania odgłosów -26 pozycjipłyty CD 2 - 10 pięknie udźwiękowionych autorskich bajek relaksacyjnych w formie audiobooka do wykorzystania zarówno w trakcie zajęć, jak i podczas poobiedniego odpoczynku Książka wyjaśnia dlaczego odpoczynek jest tak istotny w życiu człowieka, na co jesteśmy narażeni, kiedy w codziennym biegu zapominamy o zachowaniu higieny zdrowia psychicznego i jak nauczyć dzieci korzystania z dobrodziejstw relaksu. Tytuł: Mruczący kotek (+ 2x płyta CD)Autor: Maria Zofia Tomaszewska, Joanna WęglarzStopień trudności: dla najmłodszychWydawnictwo: Bliżej przedszkolaFormat: 88 str, 16,5 cm x 24 cm, w komplecie 2x płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788365915078 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

B. Popiski - Miniatury dla kotka
PWM Altberg Emma, Romaszkowa Zofia - 313 wprawek na fortepian
AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
PWM Peret-Ziemlaska Zofia, Szewczyk Elbieta - Uczmy si solfeu
Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Joanna Klisowska

Joanna Klisowska

Artystka urodziła się we Wrocławiu i tu podjęła edukację muzyczną jako skrzypaczka a potem studia wokalne w Akademii Muzycznej w klasie Prof. B. E. Werner.

Justyna Maria Philipp - pianistka

Justyna Maria Philipp - pianistka

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, w klasie fortepianu Ekateriny Popowej-Zydroń oraz Zbigniewa Śliwińskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl