Nuty: Nuty

Marcin Tadeusz Łukaszewski: Three duets, Alicja Gronau: Lapidaria - duety na saksofon sopranowy i altowy

42 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Dwa znakomite duety saksofonowe opublikowane w ramach serii wydawniczej „Paweł Gusnar Collection”.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Three Duets - Marcin Tadeusz Łukaszewski- I- II- III Lipidaria II - Alicja Gronau- I - Alicja- II - Canto- III - Chorale- IV - Dorota- V - Alicja and Dorota   Tytuł: Marcin Tadeusz Łukaszewski: Three duets, Alicja Gronau: LapidariaAutor: Marcin Tadeusz Łukaszewski, Alicja GronauStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: saksofon altowy, saksofon sopranowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Ars musicaFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790801566270 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Hejda Tadeusz - Szkoa na saksofon
PWM Hejda Tadeusz - Studium jazzowe na saksofon
K&M Statyw Saksofon sopranowy 15290 Saksofon sopranowy
Roy Benson SS-115 saksofon sopranowy
Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski Uznawany za jednego z najznakomitszych w Europie specjalistów w dziedzinie muzyki chóralnej. Dyrygent, dyrektor naczelny i artystyczny Polskiego Chóru Kameralnego Schola Cantorum Gedanensis.

Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl