Nuty: Nuty

Marcin Józef Żebrowski: Missa Pastoralis - nuty na głosy, zespół instrumentalny i organy - partytura

64 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Marcin Józef Żebrowski -kompozytor, skrzypek, wokalista i pedagog, działał w kapeli klasztoru oo. paulinów na Jasnej Górze w połowie XVIII wieku. Znanych jest obecnie pięć przekazów rękopiśmiennych zawierających jego msze, spośród których cztery przechowywane są w archiwum jasnogórskim.''Missa Pastoralis'' należy do najczęściej cytowanych w literaturze muzykologicznej dzieł tego twórcy, głównie ze względu na szerokie wykorzystanie materiału motywicznego zaczerpniętego z polskiej muzyki ludowej. Nuty na głos, zespół instrumentalny i organy. Partytura, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Missa PastoralisAutor: Marcin Józef ŻebrowskiInstrument: głos, zespół instrumentalny, organyStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowy, partyturaWydawnictwo: PWMSeria: Musica ClaromontanaFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790274002138 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 1
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Los Desperados

Los Desperados

Los Desperados, czyli Piotr Dębowski i Marcin Czarnecki, występują razem od czasów studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od wielu lat uchodzą za najlepszy duet gitarowy w Polsce. Uwagę świata gitary zwrócili na siebie swoją wirtuozerią i instrumentalnymi wyczynami...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl