Nuty: Nuty

Marcin Dymiter: Przewodnik dla audiokulturalnych

44 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nie, nie pytamy, co u Ciebie, choć mamy nadzieję, że wszystko w porządku. Chcemy porozmawiać o świecie otaczających nas dźwięków. Wyjaśnimy, co to jest pejzaż dźwiękowy i jak się w nim poruszać. Ale przede wszystkim wspólnie zastanowimy się, jak zostać bardzo audiokulturalną osobą.Im więcej informacji posiadamy na temat zjawiska smogu, tym większe nasilają się nasze obawy i determinacja w walce ze zanieczyszczeniem powietrza. Jednak możemy również interpretować pojęcie smogu jako metaforę otaczającego nas hałasu. Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy, że hałas może stanowić ogromne obciążenie dla naszego organizmu. Marcin Dymiter, autor książki "Przewodnik dla osób zainteresowanych dźwiękami i kulturą audiowizualną", oferuje wskazówki dotyczące radzenia sobie z tym problemem, abyśmy mogli prowadzić zdrowsze i bardziej przyjemne życie. Tytuł: Przewodnik dla audiokulturalnychAutor: Marcin DymiterWydawnictwo: AdamadaStopień trudności: dla 9-11 latkówFormat: 72 stron, oprawa twardaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788381183413 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Hometec Sommer Stratos/Neutrik NF2C Profi interkonekt Hi-End stereo 1.0m
Sommer Stratos Hi-Fi 800-0056 kabel sygnałowy audio
Sommer Stratos/Neutrik NF2C Profi interkonekt Hi-End stereo 2x50cm
Mogami Pro Cab 1m przewd gonikowy jack / jack
Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Los Desperados

Los Desperados

Los Desperados, czyli Piotr Dębowski i Marcin Czarnecki, występują razem od czasów studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od wielu lat uchodzą za najlepszy duet gitarowy w Polsce. Uwagę świata gitary zwrócili na siebie swoją wirtuozerią i instrumentalnymi wyczynami...

Duet: Marcin Świątkiewicz i Martyna Pastuszka

Duet: Marcin Świątkiewicz i Martyna Pastuszka

Występują razem od 2005 roku w różnych konfiguracjach - w duecie, w składach kameralnych, w orkiestrach (Arte dei Suonatori, Capella Cracoviensis, Parnassos, Alta Capella). Często spotykają się żeby popracować nad repertuarem nawet jeśli nie planują wspólnych występów. Ich najnowszy wspólny projekt

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl