Nuty: kolędy na keyboard

Marcel Chyrzyński: Kolędy w łatwym układzie na keyboard lub fortepian

16 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Niezwykle popularne kolędy opracowane na keyboard wprowadzają w świąteczny nastrój Bożego Narodzenia. Marcel Chyrzyński przedstawił znane i powszechnie lubiane kolędy w łatwym układzie. Autor sugeruje rodzaje instrumentu (orchestra) oraz określenia dotyczące rytmu i metrum (rhythm, beat). Publikacja zawiera utwory: Tryumfy, Gdy się Chrystus rodzi, Bóg się rodzi, Wśród nocnej ciszy, Dzisiaj w Betlejem, Przybieżeli do Betlejem, Do szopy, hej, pasterze, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Jezus malusieńki, Lulajże, Jezuniu, Gdy śliczna Panna, Mędrcy świataTytuł: Kolędy w łatwym układzie na keyboard lub fortepianAutor: Marcel ChyrzyńskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian, keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 16 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl