Nuty: NutyMandolin Play-Along Volume 10: Songs for Beginners - nuty i tabulatura na mandolinę dla początkujących (+ audio online)

82 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na mandolinę z tabulaturą 8 popularnych piosenek w prostym opracowaniu. W cenie publikacji jest dostęp do nagrań utworów i podkładów muzycznych na stronie internetowej wydawcy. Audio online - dodatkowe materiały muzycznePodkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki.Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https:// www. halleonard. com/mylibrary/ wykorzystując z kodu dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Spis utworów: Amazing GraceCripple CreekDevil's DreamFrankie And JohnnyFrosty MorningOver The WaterfallShort'nin' BreadStone's Rag Tytuł: Songs for Beginners - Mandolin Play-Along Volume 10 Autor: Różni Stopień trudności: dla początkujących Instrument: mandolinaSeria: Mandolin Play-Along Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 48 str, 299x305mm, miękka oprawa Język wydania: angielski ISBN: 9781495059445 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Grover B-1990 Tun-Kraft Rosewood Mandoline Bridge, mostek do mandoliny
PWM Rni - 50 popular songs
PWM Rni - 50 fabulous songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - 100 love songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl