Nuty: Nuty

Man And Dog Play Cat Music na orkiestrę symfoniczną (partytura i głosy orkiestrowe) - Tomasz Wiracki

250 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jest to utwór aleatoryczny. Nuty zawierają partyturę oraz głosy orkiestrowe.Sam kompozytor pisze o utworze w ten oto sposób: "Człowiek i Pies nagrywają muzykę na  zatłoczonych ulicach miast, na nadmorskich plażach, na dachach kamienic, w filharmonii. Dokładniej rzecz ujmując, nagrywa Tomasz Wiracki, kompozytor, pianista, improwizator i sound designer, twórca nowatorskiego projektu „Man And Dog Play Cat Music”. Tytułowy pies wszędzie mu towarzyszy. Projekt łączy fortepianowe fragmenty nagrane w przestrzeni publicznej z muzyką złożoną wyłącznie z czterech dźwięków: G-A-C-D, wykonaną przez Orkiestrę Symfoniczną. Całość zawieszona pomiędzy tonacją molową i durową tworzy niepokój i niejednoznaczność utworu, a NIEJEDNOZNACZNOŚĆ to najlepsze określenie tej wyjątkowej Kociej Muzyki Zagranej przez Człowieka i Psa." Tytuł: Man And Dog Play Cat Music na orkiestrę symfoniczną (partytura i głosy orkiestrowe)Autor: Tomasz WirackiStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: orkiestra symfonicznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura i głosy orkiestroweWydawnictwo: Ars musicaFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790902012652 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Nyman Michael - The piano collection
PWM Schubert Franz - Tańce na akordeon
Finale 2011 - profesjonalny program do edycji nut
PWM Santisi Ray - Berklee jazz piano (szkka + CD)
Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl