Nuty: fortepian na cztery ręce

Małgorzata Hussar: Sonatina na fortepian na 4 ręce

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Utwór powstał w 1998 roku i przeznaczony jest na fortepian dla uczniów szkół II stopnia. Posiada tradycyjną 3-częściową formę. Tytuł: Sonatina na fortepian na 4 ręceAutor: Małgorzata HussarStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: fortepianWydawnictwo: PWMFormat: 20 stron, N4 stojący (235x305 mm), oprawa miękkaJęzyk wydania: angielski, polskiISBN: M274001117 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Sonatina smyczek do skrzypiec 4/4
Sonatina smyczek do skrzypiec 1/2
Sonatina smyczek do skrzypiec 1/4
AN Andrzej Henryk Bczyk - Jazzujcy fortepian, ksika + CD
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Małgorzata Kołcz

Małgorzata Kołcz

Studiowała grę na kontrabasie w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz filologię klasyczną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jako kontrabasistka współpracuje z zespołami kameralnymi i orkiestrami, takimi jak: Warsaw Camerata, Europejska Orkiestra Festiwalowa „Probaltica”...

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl