Nuty: Nuty

Małgorzata Dancewicz: Era śpiewu - Studia i refleksje z zagadnień chóralistyki

37 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Chór to grupa społeczna, to część systemu oświaty i nauki, to muzykowanie i literatura muzyczna, to technika wokalna i ogrom emocji.Prezentowana publikacja Małgorzaty Dancewicz ukazuje nam chór w różnych perspektywach i wymiarach.Publikacja zawiera również zapis 1. Kongresu Chóralistyki Polskiej, który odbył się w 2019 r. w Legnicy jako element obchodów 50. edycji Festiwalu Chóralnego Legnica Cantat. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści: 50. LEGNICA CANTAT - I KONGRES CHÓRALISTYKI POLSKIEJ - REFLEKCJE Michał Sławecki - laudacja na 50-lecie Ogólnopolskiego Turnieju Chórów Legnica CantatKazimierz Szymonik - 50. Legnica Cantat, Henryk Karliński i znaki czasuGrzegorz Szczepaniak, Piotr Szulc - I Kongres Chóralistyki Polskiej - czy warto było? Z ZAGADNIEŃ CHÓRALISTYKI. STUDIA I REFLEKSJE Małgorzata Bornowska - Chór amatorski - między sztuką a ideąAgnieszka Franków-Żelazny - Śpiewak i dyrygent w chórze zawodowym - kompetencje, oczekiwania, współpracaMariusz Mróz - Chóry akademickie uczelni technicznych w PolsceAgata Czekalińska - Obowiązkowy chór w szkole muzycznej - współczesne wyzwaniaAndrzej Citak - Chór młodzieżowy w szkole - wczoraj i dziśEwa Grygar - Specyfika pracy z chóralnym zespołem seniorówGrażyna Bronowicka - Problemy repertuarowe chórów kościelnychElżbieta Przystasz - Motoryka jako element koordynacji czynności fonacyjnej w pracy z chórem dziecięcymAnna Moniuszko - Idiom brzmieniowy i jego znaczenie w pracy nad repertuarem dojrzałego renesansuMonika Mielko- Remiszewska - Duży może więcej. Przynależność a identyfikowanie się z Polskim Związkiem Chórów i Orkiestr w 95-lecie istnienia, na przykładzie Oddziału w LublinieBartłomiej Mróz, Mariusz Mróz - Chór wirtualny   Tytuł: Era śpiewu - Studia i refleksje z zagadnień chóralistykiAutor: Małgorzata DancewiczWydawnictwo: AtutFormat: A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788379775149 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Hughes & Kettner ERA 2 Wood wzmacniacz akustyczny
Hughes & Kettner ERA 1 Wood wzmacniacz akustyczny
Glorious DJ Workbench Black - biurko do studia
Glorious DJ Workbench White - biurko do studia
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Emma Kirkby

Emma Kirkby

Będąc studentką filologii klasycznej na Uniwersytecie w Oxfordzie ta światowej sławy śpiewaczka, autorytet w świecie muzyki dawnej bez większych planów muzycznych pobierała lekcje śpiewu u Jessiki Cash. Jako nauczycielka śpiewała dla przyjemności w grupach bądź chórach...

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu, gdzie miała okazję uczyć się śpiewu od prof. Antoniny Kaweckiej – jednej z najbardziej uznanych polskich śpiewaczek operowych. Naukę kontynuowała w Wiedniu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl