Nuty: Nuty

Mała historia muzyki dla dzieci - Artur Maciak

17 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Historia muzyki przedstawiona na sposób przyjazny dla dzieci. W tej książce ukazane są dzieje muzyki od starożytności do czasów nam bliskich. Na temat każdego okresu znajdziemy dużo informacji: o instrumentach, gatunkach muzycznych, kompozytorach i roli muzyki. Doskonały wybór, szczególnie dla rodzica chcącego zaznajomić swe dziecko, a przy okazji siebie, z dziejami muzyki. Tytuł: Mała historia muzyki dla dzieci Autor: Artur Maciak Wydawnictwo: Books Format: 48 str, 206x270mm, twarda oprawa Język wydania: polski ISBN: 9788365755681 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 1
AN Lesicki Artur ″Rzemioso i sztuka cz.2″ DVD x2
AN Lesicki Artur ″Jak oni to robi″ ksika
„Mała historia dużego instrumentu”

„Mała historia dużego instrumentu”

Na pytanie - co to fortepian - potrafi odpowiedzieć każde małe dziecko. Ale jakby się głębiej zastanowić, to większość ludzi ma marną wiedzę o historii tego instrumentu. Jest to oczywiście błąd, bo przedmiot, który przy odpowiedniej umiejętności człowieka, gra w tak piękny sposób, powinien być bardz

ARTur

ARTur

Pianista, kompozytor i improwizator młodego pokolenia, laureat prestiżowych konkursów fortepianowych. Artysta wszechstronny, doskonale poruszający się w obszarze muzyki zarówno klasycznej, jak i improwizowanej.

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

Dla tych wszystkich melomanów, dla których historia muzyki rozpoczyna się od Jana Sebastiana Bacha, mamy dwie wiadomości: jedną – bardzo dobrą, drugą – też dobrą, choć może nienajlepszą.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl