Nuty: Nuty

Magiczne drzewo, czyli szuruburki na troje skrzypiec - Paweł Wójtowicz

79 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na troje skrzypiec oraz głos do krótkich utworów skrzypcowych. W publikacji prezentowane są różne środki wyrazu i ekspresji m.in. artykulacja, smyczkowanie czy śpiew. Rozwijane są takie umiejętności jak glissando, czyli płynne łączenie dźwięków, czy pizzicato, czyli wprawianie struny w drganie poprzez szarpanie struny. Książka polecana dla uczniów początkujących lub na wczesnym etapie nauki.   Tytuł: Magiczne drzewo, czyli szuruburki na troje skrzypiec Autor: Paweł Wójtowicz Seria: - Instrument: skrzypce Stopień trudności: dla średniozaawansowanych Notacja muzyczna: partytura nutowa na troje skrzypiec + głos Wydawnictwo: PWM Format: 58+48 str, A4, miękka oprawa Język wydania: polski   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

DPA 4099 Violin wysokiej klasy mikrofon do skrzypiec
Schaller (SC506190) Pokrto mechaniki M6 Ebony mae Drzewo hebanowe
Schaller (SC506192) Pokrto mechaniki M6 Ebony due Drzewo hebanowe
Gewa 130040 awa do pianina Deluxe Drzewo Rane Matowe
Anna Wójtowicz - skrzypce

Anna Wójtowicz - skrzypce

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec prof. Mieczysława Szlezera. Studia kontynuowała w klasie skrzypiec prof. Joshuy Epsteina w Hochschule des Saarlandes fur Musik und Theather.

Paweł Wójtowicz - skrzypce

Paweł Wójtowicz - skrzypce

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec prof. Romana Reinera. Koncertmistrz Opery Krakowskiej. Jako koncertmistrz współpracował również z innymi orkiestrami i zespołami: Orkiestra Ballet Classique de Paris (1998), Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej w Krakowie...

Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z odpowiedziami artystów na pytania przesłane przez nasz portal. Wywiad dotyczy pierwszego polskiego nagrania kompletu 44 duetów na dwoje skrzypiec Béli Bartóka i Serenady na dwoje skrzypiec i altówkę Zoltána Kodálya.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl