Nuty: Nuty

Magda Knedler: Narzeczone Chopina - powieść inspirowana listami miłosnymi Chopina

28 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Magda Knedler opierając się na listach miłosnych Chopina napisała powieść, w której rysuje obraz człowieka oczami kobiet, którym nie był obojętny. I z tej niecodziennej perspektywy poznajemy Fryderyka Chopina. Konstancja Gładkowska, Maria Wodzińska, George Sand, Jane Stirling to te cztery kobiety, które miały niesamowity wpływ na artystę opowiadają nam historię kompozytora na różnych etapach jego życia.  Urzekająca powieść o zawiłych ścieżkach miłości, płomiennych namiętnościach, salonowych plotkach i uczuciach, które nie dają o sobie zapomnieć. Cztery niezwykłe kobiety i jeden nieprzeciętny mężczyzna - Fryderyk Chopin. Czy którąś z nich kochał prawdziwa miłością? A one dlaczego darzyły go uczuciem?  "W listach, które zostawił Chopin, czuć błyskotliwość, wrażliwość i namiętność. Zainspirowana tym powieść porusza nasze czułe struny" - Natalia Kukulska. Tytuł: Narzeczona Chopina - listy miłosne ChopinaAutor: Magda Knedler, Natalia KukulskaWydawnictwo: MandoFormat: 464 str., 14.2 x 20.2 cm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788327719553 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Chopin Fryderyk - Najatwiejszy Chopin na fortepian
AN Drodowski Mirosaw ″Wielcy kompozytorzy polscy w drodze do wolnoci″ ksika
AN Drodowski Mirosaw ″Frederyk Chopin na 2 gitary″ ksika
AN Drodowski Mirosaw ″Frederyk Chopin na gitar″ ksika
Pieśni F.Chopina

Pieśni F.Chopina

Pieśni w twórczości Chopina nie zajmują zbyt ważnej pozycji, stanowią raczej jej margines. Często powstawały podczas spotkań towarzyskich, kiedy to kompozytor improwizował na poczekaniu różne utwory...

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine, publicysta oraz autor wydanej w formie rozmowy z prof. Marią Szyszkowską kontrowersyjnej chwilami książki "Na każdy temat" porównuje głogowskiego gitarzystę Witolda Smorawińskiego do Chopina, a nawet legendarnej ABBY.

Leszek Wachnik - fagot

Leszek Wachnik - fagot

Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie w klasie fagotu prof. Z. Płużka (dyplom z wyróżnieniem w 1995 r.).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl