Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Maciej Biernacki: Twoja pierwsza solówka (+ płyta CD) - łatwe utwory na gitarę elektryczną

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Twoja pierwsza solówka - łatwe utwory na gitarę elektryczną' autorstwa Macieja Biernackiego to nie sucha analiza teorii muzyki, ale praktyczna szkoła różnych technik tworzenia partii gitary solowej.Książka zawiera 10 melodyjnych utworów o różnym stopniu trudności, a każdy z nich poświęcony jest konkretnej technice.Oprócz zapisu nutowego znajdziecie tu zapis tabulaturowy - to ukłon w kierunku osób nie znających jeszcze zbyt dobrze nut.  Do książki dołączona jest płyta CD z pełnymi kompozycjami oraz podkłady do samodzielnych ćwiczeń.   Tytuł: Twoja pierwsza solówka - łatwe utwory na gitarę elektryczną Autor: Maciej BiernackiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 68 str., A5, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788361908018 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Biernacki Maciej ″Twoja Pierwsza Solwka″ ksika + CD
Canto EEL-0.0 pokrowiec na gitarę elektryczną
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
Rockbag PL pokrowiec na gitarę elektryczną
Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl