Nuty: kolędy na fortepian pianino

Lulajże Jezuniu - kolędy w łatwym układzie na fortepian - Paweł Kowol

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Znakomite opracowanie popularnych kolęd w łatwym układzie na fortepian. Publikacja oprócz nut do 33 kolęd zawiera również wkładką, w której zawarte są kompletne teksty do opracowanych kolęd.Spis kolęd:*Anioł pasterzom mówił*Bóg się rodzi*Bracia, patrzcie jeno*Cicha noc*Cicho wszędzie*Cieszmy się i pod niebiosy*Do szopy , hej pasterze*Dzisiaj w Betlejem*Gdy się Chrystus rodzi*Gdy śliczna Panna*Jezu, miłe Dzieciątko*Jezusa narodzonego*Jezus malusieńki*Lulajże, Jezuniu*Mędrcy świata, monarchowie*Mizerna cicha, stajenka licha*Narodził się Jezus Chrystus*Nie było miejsca dla Ciebie*Noc cicha w śnie*O błogosławiony*O Gwiazdo Betlejemska*Pójdźmy, pójdźmy aż do Betlejem*Pójdźmy wszyscy do stajenki*Przybieżeli do Betlejem pasterze*Tryumfy Króla niebieskiego*Wesołą nowinę, bracia, słuchajcie*Witaj, Jezu ukochany*Wiwat dzisiaj Boskiej Istności*Wśród nocnej ciszy*W żłobie leży, któż pobieży*W żłóbku na sianie*Zaśnij dziecino*Z narodzenia Pana Tytuł: Lulajże Jezuniu - kolędy w łatwym układzie na fortepianOpracowanie: Paweł KowolStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Oficyna HaleggFormat: A4, 38 str + 22 str wkładka, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 7988390096307 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
PWM Czerny Carl - Etiudy na fortepian op. 409, wybór
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Paweł Kukliński

Paweł Kukliński

Paweł Kukliński – skrzypce

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl