Nuty: Nuty

Luka Sulic, Stjepan Hauser: 2Cellos - duety wiolonczelowe

146 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 11 utworów w stylu pop zaaranżowanych na duet wiolonczelowy przez dwóch rywalizujących wiolonczelistów: Luka Sulica i Stjepana Hausera, którzy połączyli siły i stworzyli wyjątkowe interpretacje znanych utworów. Pozycja przeznaczona jest dla żaawansowanych wiolonczelistów.Spis utworów: Fragile  Human Nature Misirlou  Resistance  Smells like Teen Spirit  Smooth Criminal  Use Somebody  Viva La Vida  Welcome to the Jungle  Where the Streets Have No Name  With or Without You   Tytuł: Luka Sulic, Stjepan Hauser: 2 Cellos Autor: Luka Sulic, Stjepan Hauser Stopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: wiolonczela Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Hal leonardFormat: 80 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781458418012   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Duety klarnetowe dla pocztkujcych
PWM Igudesman Aleksey - Celtic & More. Duety skrzypcowe
AN Marusik Bartomiej ″Duety gitarowe″ ksika
PWM Walton William - Duety dla dzieci na fortepian
Bałkańska wiolonczela: Luka Sulic i 2CELLOS

Bałkańska wiolonczela: Luka Sulic i 2CELLOS

Żeby nie było niepoważnie nie zacznę od tego, że Luca jest nieziemsko przystojny (jakby nie wystarczyło to, że na wiolonczeli gra jak poeta i hardrockowiec w jednym). Wiolonczela, która trochę niesłusznie zniewieściała za sprawą pewnej prześlicznej wiolonczelistki ożywa w rękach tego młodego boga. O

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl