Nuty: nuty na fortepian


Ludovico Einaudi: I Giorni - utwory na fortepian solo

85 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja utworów z bestsellerowego i zniewalająco pięknego albumu Ludovico Einaudi z 2001 roku 'I Giorni'. Wszystkie utwory w standardowym opracowaniu nutowym skierowane są do średnio-zaawansowanych wykonawców.Spis utworów: Melodica Africana I I Due Fiumi In Un'altra Vita Melodica Africana II Stella Del Mattino I Giorni Samba Melodica Africana III La Nascita Delle Cose Segrete Quel Che Resta Inizio Limbo Bella Notte Melodica Africana IV   Tytuł: Ludovico Einaudi: I GiorniAutor: Ludovico EinaudiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: fortepianWydawnictwo: Faber MusicFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: francuski, hiszpański, włoskiISBN: 9788863882025 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Bach Johann Sebastian - Drobne utwory na fortepian
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl