Nuty: Nuty

Lucjan Jelicz: Dwa tańce na kontrabas z fortepianem

9 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera 'Dwa tańce' Lucjana Jelicza na kontrabas z fortepianem, dla średnio-zaawansowanych.Spis utworów: 1. Jelicz L. - Gawot op. 2 nr 4,2. Jelicz L. - Menuet op. 1 nr 5   Tytuł: Dwa tańce na kontrabas z fortepianemAutor: Lucjan JeliczStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, kontrabas Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawa,Język wydania: polskiISBN: 8372153280 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Schubert Franz - Tańce na akordeon
Stagg EDB 3/4 TR kontrabas elektryczny
Hoefner H50/4 B3/4 kontrabas 3/4 z futerałem
Ibanez UB804 MOB kontrabas elektryczny
KONTRABAS

KONTRABAS

Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl