Nuty: nauka gry na klarnecie

Look, Listen and Learn: Method for Clarinet 3 (+ płyta CD) - szkoła gry na klarnecie - Jaap Kastelein, Michiel Oldenkamp

111 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Look, Listen and Learn" Method for Clarinet 3 to kolejna część szkoły gry na klarnecie autorstwa Philipa Sparke'a. W książce znajdziesz piosenki, zagadki muzyczne i gry, które pomagają poszerzyć wiedzę muzyczną. Treść urozmaicona jest o informacje na temat instrumentu oraz ciekawe ilustracje pomocnicze. Utwory zawarte w szkole są zabawne i atrakcyjne dla początkujących adeptów nauki gry na klarnecie. Do książki dołączona jest płyta CD z podkładami "play-along". Tytuł: Look, Listen and Learn: Look, Listen and Learn: Method for Clarinet 3 (+ płyta CD)Autor: Jaap Kastelein i  Michiel OldenkampStopień trudności: dla początkujących Instrument: klarnetSeria: Look, Listen and LearnNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: De HaskeFormat: 54 str., A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9789043115995 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Kala Learn To Play Color Chord ukulele sopranowe z pokrowcem
Kala Learn to play, pakiet startowy ukulele sopranowe + dodatki
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Szymon Klima

Szymon Klima

Szymon Klima urodził się 18 grudnia 1984 roku w Krakowie. Naukę gry na klarnecie rozpoczął w wieku ośmiu lat. Jako dziesięciolatek zaproszony został przez amerykańskiego jazzmana Brada Terry’ego do udziału w koncercie II Międzynarodowego Festiwalu Klarnetowego w Piwnicy pod Baranami w Krakowie.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl