Nuty: nuty na wiolonczelę

Liz Davis Maxfield: The Irish Cello Book - Traditional Tunes & Techniques - nuty na wiolonczelę solo (+ audio online)

165 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jeśli jesteś miłośnikiem irlandzkiego brzmienia, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Poznaj tradycyjne irlandzkie melodie, technikę, artykulację, koncepcje i praktyki muzyki irlandzkiej. Książka mieści w sobie bogactwo praktycznych porad oraz ponad 100 tradycyjnych irlandzkich melodii. Wszystko w opracowaniach na wiolonczelę dla średnio zaawansowanych wykonawców.Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Liz Davis Maxfield: The Irish Cello Book - Traditional Tunes & Techniques Autor: Davis Maxfield Liz Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych Instrument: wiolonczela Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Berklee Press Format: 176 stron, A4, oprawa miękka, audio online Język wydania: angielski ISBN: 9780876391372 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
PWM Rni - Big book of ragtime piano
Meinl JNickelFB Jost Nickel Fill Book
PWM Rni - The big book of standards (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Flażolet (irish whistle)

Flażolet (irish whistle)

Instrument dęty z sześcioma otworami podobny do fletu prostego, w Polsce występujący również pod nazwą "flecik polski". Instrument pochodzi z XVI-wiecznej Francji, a jego różne odmiany również z Anglii i Niemiec. W XVIII i XIV wieku uzyskał ogromną popularność również w naszym kraju.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl