Nuty: nuty na skrzypce

Lindsey Stirling: Warmer in the Winter - Violin Play-Along Volume 72 - nuty na skrzypce (+ audio online)

118 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na skrzypce dziewięciu utworów z wypuszczonego w 2017 albumu amerykańskiej skrzypaczki dubstepowej, Lindsey Stirling, 'Warmer in the Winter'. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Spis utworów: All I Want For Christmas Is You Christmas C'mon Jingle Bell Rock Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! (Everybody's Waitin' For) The Man With The Bag Time To Fall In Love Warmer In The Winter We Three Gentlemen You're A Mean One, Mr. Grinch Tytuł: Lindsey Stirling – Selections from Warmer in the Winter Autor: Lindsey Stirling Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: skrzypceSeria: Violin Play-Along Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 24 str, 229x305mm, miękka oprawa, dołączony kod audio online Język wydania: angielski ISBN: 9781540014658 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Violin play-along: Great Themes (muzyka filmowa na skrzypce + CD)
PWM Adele - Instrumental play-along na skrzypce (+ audio access)
Winter JW 2015 4/4 futerał na skrzypce 4/4 ABS
Winter JWC 660 4/4 futera na skrzypce
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl