Nuty: nuty na pianino filmowa

Lin-Manuel Miranda: In The Heights (PVG) - piosenki z filmu - nuty na fortepian, melodia, akordy gitarowe i słowa

122 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


In The Heights to długo oczekiwany amerykański dramat muzyczny oparty na musicalu scenicznym o tym samym tytule autorstwa Quiary Alegríi Hudes i Lin-Manuela Mirandy. Ta publikacja zawiera 13 piosenek z filmu w transkrypcji na fortepian, głos i gitarę, a także oryginalne, kolorowe fotografie i grafikę. Oryginalny musical sceniczny był nominowany do trzynastu nagród Tony i zdobył cztery, w tym za najlepszy musical. Nuty dla średnio-zaawansowanych.Wydania oznaczone jako PVG (Piano Vocal Guitar - Fortepian Melodia Gitara) zawierają zapis nutowy linii melodycznej, nuty na fortepian, akordy gitarowe oraz słowa do piosenek zamieszczonych w publikacji. Więcej o nutach PVG przeczytasz >>> w artykule Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: In The Heights Breathe ¡No Me Diga! It Won’t Be Long Now 96,000 Piragua When You’re Home Blackout Tytuł: In The Heights (PVG)Autor: Lin-Manuel MirandaStopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: fortepian, gitara, głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, tekstWydawnictwo: Faber MusicFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780571542161 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Sosiński Kazimierz - Studium gry akordowej na gitarze, technika chwytów barré, akordy i ich symbole
PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl