Nuty: Nuty

Lidia Kućmierz: Bajka o Witku, co wielkim kompozytorem został - opowieść o Witoldzie Lutosławskim (+ płyta CD)

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Bajka o Witku, co wielkim kompozytorem został" napisana została przez Lidię Kućmierz z myślą o najmłodszych odbiorcach, którzy poprzez tę opowieść mogą poznać życie i twórczość wielkiego współczesnego kompozytora Witolda Lutosławskiego.Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca "Bajkę o Witku" czytaną przez Rafała Jędrzejczyka oraz utwory Lutosławskiego dla dzieci, w najlepszym wykonaniu.Spis utworów: 1. Zmartwienie2. Merci, merci3. Wróżki i sen4. Księga na orkiestrę5. Pióreczko6. O panu Tralalińskim7. Wariacje na temat Paganiniego8. Koncert na orkiestrę (cz. II Capriccio notturno ed Arioso) Anna Radziejewska sopran, Mariusz Rutkowski fortepian [5], [6] Aleksandra Szczęsnowicz fortepian, Lech Napierała fortepian [7] Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie, Antoni Wit dyrygent [8] Tytuł: Bajka o Witku, co wielkim kompozytorem został Autor: Lidia KućmierzStopień trudności: dla dzieci 6+ i starszychInstrument: Notacja muzyczna:Wydawnictwo: Centrum Kultury KatowiceFormat: 40 str., miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788362588329 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Popielarz Wojciech ″Umiechnij si″ kompozycje na gitar klasyczn i akustyczn ksika
Zildjian Artist Series Trilok Rock paki perkusyjne
Zildjian Artist Series Trilok Gurtu paki perkusyjne
Casio XW G1 syntezator
Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

W czerwcowy ciepły wieczór Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprosiła nas do swojej oryginalnej Sali koncertowej na muzykę w wielkim stylu, na muzykę dwóch znaczących kompozytorów.

Dominik Chmurski

Dominik Chmurski

Urodził się 12 stycznia 1988 r. w Warszawie. Jego przygoda z muzyką zaczęła się bardzo wcześnie, gdyż od 4 roku życia śpiewał w dziecięcym chórze Alla Polacca działającym przy Teatrze Wielkim w Warszawie.

Opera Wrocławska: „Halka”. PREMIERA | 14.12.2018

Opera Wrocławska: „Halka”. PREMIERA | 14.12.2018

W bardzo estetycznej i niezwykle symbolicznej scenografii rozpoczęła się opowieść o wewnętrznych rozdarciach, świadomych wyborach, napływających z niezwykłą siłą uczuciach i próbą pokonywania ich w sobie, z niemożnością spojrzenia skrzywdzonej kobiecie w oczy włącznie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl