Nuty: nauka gry na wiolonczeli

Levon Grigorian: Etudenschule fur Violoncello 1 - szkoła gry na wiolonczeli

72 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Szkoła gry na wiolonczeli Levona Grigoriana jest prawdziwym odkryciem w dydaktyce instrumentalnej. Sprzyjając rozwojowi technicznemu, muzycznemu i psychologicznemu ucznia wiolonczeli towarzyszy mu od poziomu początkującego do zaawansowanego. Autor Levon Grigorian był wybitnym profesorem wiolonczeli, jednym ze światowej sławy rosyjskich pedagogów. Zbiór etiud koncentruje się po kolei na określonych technikach gry na wiolonczeli, oferując w ten sposób przewodnik dla nauczycieli i uczniów. Każda etiuda ściśle podporządkowuje się przemyślanemu celowi technicznemu, który poprzedza krótki tekst wprowadzający. Etiudy są urzekające, każda z nich to mały utwór muzyczny. Pierwotne wydanie zbioru etiud zostało przeniesiony do Moskwy w 1978 roku i całkowicie wyczerpane. Nowe wydanie - niemieckie - zostało poprawione i zaktualizowane przez syna Levona Grigoriana, znanego solistę i profesora wiolonczeli - Davida Grigoriana. Ćwiczenia zawarte w książce w doskonały sposób uzupełniają lekcje wiolonczeli. Nuty  dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Tytuł: Etudenschule fur Violoncello 1 Autor: Levon Grigorian, Redaktor: David Grigorian Stopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanych Instrument: wiolonczela Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Varner Musikverlag Format: A4, oprawa miękka Język wydania: niemiecki zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Bluemark Grifftabelle fur Keyboard książka
Bluemark Grifftabelle fur Gitarre książka
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Rafał Dołęga

Rafał Dołęga

Urodzony w Zielonej Górze. Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie fagotu prof.Krzysztofa Kamińskiego. W latach 1997-2002 odbył studia podyplomowe w Hoschschule fur Musik Essen (prof. J.H.Thomsen) oraz w Hochschule fur Musik Koln (prof.M.Reina).

Wojciech Wieczorek

Wojciech Wieczorek

Nauke gry na skrzypcach kontynuował w poznańskiej Szkole Talentów w klasie Prof. Bartosza Bryły. Studia muzyczne ukonczyl w Hochschule für Musik und Medien Hannover w klasie Prof. Krzysztofa Węgrzyna.

Georgiy Lomakov - wiolonczela

Georgiy Lomakov - wiolonczela

GEORGIY LOMAKOV pochodzi z Odessy, rodzinnego miasta wielu znakomitych muzyków. W wieku sześciu lat rozpoczął naukę gry na wiolonczeli u Walentyny Balon-Rymaszewskiej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl