Nuty: NutyLeonard Bernstein - West Side Story - Vocal selections - Stephen Sondheim - głos solowy, nuty na fortepian i akordy gitarowe

119 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii "Vocal Selections" to wspaniała kolekcja 13 utworów pochodzących z najsławniejszego musicalu wszech czasów "West Side Story" w nowym opracowaniu na głos solowy, fortepian i gitarę.Dodatkowo książka zawiera również 16 stron zdjęć z różnych produkcji.Wszystkie utwory w zapisie nutowym, wraz z linią melodyczną, pełnym tekstem oraz akordami.Spis utworów:     AMERICA    Cha-Cha    COOL    Gee, Officer Krupke    I FEEL PRETTY    I Have a Love    Jet Song    Maria    ONE HAND, ONE HEART    Promenade    SOMETHING'S COMING (WEST SIDE STORY)    Somewhere    TONIGHT   Tytuł: Leonard Bernstein - West Side Story - Vocal selections Autor: Stephen Sondheim, Leonard BernsteinStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: fortepian, głos Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, linia melodycznaWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 80 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634046759 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dunlop PT10H West Coast Boy heavy zestaw kostek 12 sztuk
PWM Cohen Leonard - Anthology (utwory na fortepian, wokal i gitar)
AKG WMS45 Vocal Set mikrofon bezprzewodowy dorczny, cz. U2
AKG WMS40 Pro Single Vocal Set mikrofon bezprzewodowy
Leonard Bernstein

Leonard Bernstein

Wspaniały kompozytor, poeta, pianista oraz pierwszy dyrygent orkiestry pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych, który zyskał światową sławę. Urodził się w 1918 roku w Lawrence w stanie Massachusetts, studiował na Harvardzie i w Curtis Institute of Music w Filadelfii...

Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Uwertura dobiegła końca, kurtyna idzie w górę, słychać jasny, kobiecy głos, wydobywający się z postaci, której kostium ma dać nam obraz bohatera.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl