Nuty: fortepian na cztery ręce

Leonard Bernstein: Selections from West Side Story for Piano Duet - 1 Piano, 4 Hands - nuty na fortepian na cztery ręce

77 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na fortepian, na 4 ręce zbioru ośmiu utworów z West Side Story, musicalu z 1957 i filmu z 1961 nagrodzonego 10 oscarami. Autorem muzyki jest Leonard Bernstein, amerykański kompozytor i dyrygent żyjący w XX wieku. Spis utworów: America Cool I Feel Pretty Maria One Hand, One Heart Something's Coming Somewhere Tonight Tytuł: Bernstein: Selections from West Side Story for Piano Duet - 1 Piano, 4 Hands Autor: Leonard Bernstein Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: fortepian (4 ręce) Wydawnictwo: Boosey&Hawkes Format: 56 str, 229x305mm Język wydania: angielski ISBN: 9790051246205 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Bossa Nova. Jazz piano solos vol. 15
Nord Piano 88 stage piano
Nord Piano 2 HA88 stage piano
PWM Rni - Disney at the piano
Leonard Bernstein

Leonard Bernstein

Wspaniały kompozytor, poeta, pianista oraz pierwszy dyrygent orkiestry pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych, który zyskał światową sławę. Urodził się w 1918 roku w Lawrence w stanie Massachusetts, studiował na Harvardzie i w Curtis Institute of Music w Filadelfii...

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Dalbergia Duo jest jedynym polskim żeńskim duetem perkusyjnym (marimbowym). Duet założony w 2017 roku ma już na swoim koncie sukcesy o skali międzynarodowej.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl