Nuty: nauka gry na gitarze

Leo Brouwer: Scale per chitarra. Metodologia dello studio - Scales for Guitar. A Study Method - Paolo Paolini - gamy i skale na gitarę klasyczną - szk

145 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja stanowi szkołę gry na gitarze klasycznej. Znajdziesz w niej gamy i skale. Nuty dla początkujących i średnio-zaawansowanych gitatrzystów. Tytuł: Scale per chitarra. Metodologia dello studio - Scales for Guitar. A Study Method Autor: Leo Brouwer; Paolo Paolini Stopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: RicordiFormat: 48 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: włoskiISBN: 9790041829005 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Bluemark Guitar Scales książka
PWM Kenny G - A study of his compositions and playing style (+ CD)
Suzuki 24926C Study C harmonijka ustna
Bluemark Keyboard Scales książka
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl