Nuty: nauka gry na gitarze

Leo Brouwer: Scale per chitarra. Metodologia dello studio - Scales for Guitar. A Study Method - Paolo Paolini - gamy i skale na gitarę klasyczną - szk

136 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja stanowi szkołę gry na gitarze klasycznej. Znajdziesz w niej gamy i skale. Nuty dla początkujących i średnio-zaawansowanych gitatrzystów. Tytuł: Scale per chitarra. Metodologia dello studio - Scales for Guitar. A Study Method Autor: Leo Brouwer; Paolo Paolini Stopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: RicordiFormat: 48 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: włoskiISBN: 9790041829005 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kenny G - A study of his compositions and playing style (+ CD)
Suzuki 24926C Study C harmonijka ustna
Bluemark Keyboard Scales książka
Suprema LEO, ekran na trojnogu, 203x152cm.
Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl